Pousada Zambeze
Hotel Pousada Zambeze Praia Grande oferuje 9 pokojów oraz leży 1 km od Praia do Balneario Maracana. Praia do Caicara jest w 2 km, a Cidade Ocian jest 10 min jazdy samochodem od tego hotelu.
Yemanja statue znajduje się 15 min samochodem od hotelu. Ponadto, Praca Pablo Picasso znajduje się w odległości 400 metrów. Wraz z innymi atrakcjami kulturalnymi Neptune statue leży 3 km od tego obiektu noclegowego.
Pousada Zambeze oferuje gościom patio oraz klimatyzację, a także telewizję satelitarną. Pokoje mają oddzielną toaletę i prysznic w każdej łazience.
Można zjeść posiłek w restauracji Dois Coracoes Pizzaria w odległości 8-minutowego spaceru.
- Lokalne atrakcje
- Mini Mercado Primos2779 km
- Assembleia de Deus2848 km
- A Igreja De Jesus Cristo Dos Santos Dos Ultimos Dias2035 km
- Praia do Caicara2817 km
- Extra - Praia Grande2602 km
- Feira de Artesanato3379 km
- Plaża Vila Caicara2190 km
- Lotniska
- Lotnisko Congonhas75 km
Do dyspozycji gości w hotelu
Do dyspozycji gości w pokoju
- Bezpłatne Wi-Fi w pokojach
- Minibar
- Patio
- Stół
- Telewizor LCD
Ważna informacja
- Dodatkowe łóżka, szczegóły
- Nie ma łóżeczek niemowlęcych w pokoju.
Często Zadawane Pytania
- 🕗
Kiedy najpóźniej możemy się wymeldować z hotelu Pousada Zambeze?
Goście hotelu Pousada Zambeze powinni być gotowi do wymeldowania o 12:00. - 📧
Czy hotel Pousada Zambeze zapewnia bezprzewodowe połączenie internetowe?
Tak, hotel Pousada Zambeze oferuje Wi-Fi we wszystkich pokojach. - ❓
Czy mogę zarezerwować pokój z miejscem do pracy w hotelu Pousada Zambeze?
Tak, niektóre pokoje w hotelu Pousada Zambeze posiadają obszar roboczy.